עברנו למשכננו החדש, אימבר 7 פתח תקווה

קטגוריות משנה

כדורי טניס וכיצד יש לבחור אותם

צפיות: 2747 תגובה: 0
כדורי טניס וכיצד יש לבחור אותם

כשמחפשים ציוד טניס, בדרך כלל מתעניינים בסוג המחבט שכדאי לבחור, הגריפים הנוחים ביותר, ביגוד והנעלה המתאימים למשחק טניס, תיקים למחבטים, אולי גאג'טים מדליקים כתוספת, אבל סביר להניח שלא הרבה אנשים משקיעים מחשבה מרובה בבחירת כדורי טניס. כאשר מתעניינים ברכישת ציוד טניס חשוב גם לשים לב לבחירת כדורי הטניס, ולהשקיע קצת גם כאשר בוחרים כדור משחק.

מחבטי טניס וכיצד יש לבחור אותם

צפיות: 2563 תגובה: 0
מחבטי טניס וכיצד יש לבחור אותם

טניס הינו ספורט פופולרי שהולך וצובר יותר ויותר תאוצה. הציוד העיקרי עבור כל שחקן טניס, מתבסס בעיקר על מחבט טניס וכדורים.

חשוב לדעת כי קיימת משמעות חשובה לסוג המחבט והתאמתו לשחקן, על מנת לסייע בביצועים שלו, ובעיקר למנוע פציעות. להלן פרמטרים לבחירת מחבט טניס המתאים ביותר עבורכם.

ציוד טניס

צפיות: 2472 תגובה: 0
ציוד טניס

כמו בכל ענף ספורטיבי רציני, גם שחקני טניס זקוקים לציוד טניס מקצועי ואיכותי כדי לשפר את יכולות המשחק שלהם ובעיקר כדי לשמור על הבריאות. ציוד טניס כולל ביגוד מיוחד לטניס, נעליים מתאימות, מחבט טניס, כדורי טניס, תיק למחבטי טניס ועוד. כאשר בוחרים ציוד לטניס חשוב לבחור ציוד של פירמה ידועה ואיכותית. מוצרי WILSON ידועים כבר שנים רבות באיכות המוצרים שלהם, ובשימת לב ודגש לפרטים הקטנים שמשדרגים ומשפרים את איכות הביצוע, עמידות המוצרים ואת השמירה על בריאות השחקן.

שולחן טניס

צפיות: 2488 תגובה: 0
שולחן טניס

שולחן טניס הוא למעשה שולחן פינג פונג שעומד במרכז החדר בבית או בחצר ומאפשר, בעזרת מטקות וכדור כמובן, לשחק פינג פונג גם בבית או בחצר. כשמחפשים שולחן טניס לקנייה לבית, שולחן טניס לחצר או אפילו שולחן טניס שולחן למשחק מקצועי, חשוב לדעת קצת יותר על שולחנות טניס, מהו שולחן טניס טוב ואיכותי, מהו הגודל שלו ואיזה שולחן הכי מתאים למי.

מציג 1 עד 4 מתוך 4 נתונים (דף מספר 1)