חיסול מלאי כללי, עד 50% הנחה על כל ציוד הטניס וטניס שולחן, יותר זול מחו"ל

נא להתקשר לברר מחיר מעודכן

הדר יוסף, מרכז הספורט: 03-6494466

ספורטניס פתח תקווה: 03-6189989

שולחן טניס

שולחן טניס

שולחן טניס הוא למעשה שולחן פינג פונג שעומד במרכז החדר בבית או בחצר ומאפשר, בעזרת מטקות וכדור כמובן, לשחק פינג פונג גם בבית או בחצר. כשמחפשים שולחן טניס לבית, שולחן טניס לחצר או אפילו שולחנות שולחן טניס למשחק מקצועי, חשוב לדעת קצת מה קורה בשוק- מהו שולחן טניס טוב ואיכותי, מהו הגודל שלו ואיזה שולחן הכי מתאים למי.

כולנו נהנים למצוא זמן פנאי, זמן בו אנו מתפנים מעיסוקים אחרים כדי להתעסק בתחביב שלנו או במשהו שאנו אוהבים לעשות במיוחד. משחק טניס שולחן, או בשמו המוכר יותר - משחק פינג פונג, הוא משחק כדור פופולרי שלא מעט אנשים נהנים לשחק בו בזמנם החופשי. כיום ניתן להפוך את התחביב הזה לנגיש במיוחד: אפשר למצוא היום שולחנות פינג פונג במחירים שפויים שמאפשרים לרכוש שולחן משחק איכותי לכל חובב פינג פונג מתחיל שרוצה לשחק קצת במרתף של הבית, במרפסת או בחצר. בדרך כלל שולחן פינג פונג הינו שולחן שמתקפל בצורה נוחה המאפשרת לאחסן אותו בבית או במחסן, ולפתוח אותו למשחק בחוץ ביום נאה (במידה ואין מקום לפתוח אותו בבית למשל).

שולחן טניס (פינג פונג) מקצועי

בדרך כלל נוטים לייחס למשחק פינג פונג משחק שהוא בעיקר תחביב נחמד ונמרץ לשעות הפנאי. אולם חשוב לזכור כי טניס שולחן הינו ספורט מקצועי שאף זכה לענף אולימפי בשנות השמונים של המאה הקודמת. כיום קיימים מועדוני פינג פונג מקצועיים בעלי שולחנות טניס מתקדמים ואיכותיים במיוחד. אפשר לרכוש שולחנות כאלה גם באופן פרטי, אבל יש לקחת בחשבון שמדובר בהוצאה יקרה יותר, ולכן מומלץ להשקיע בכך רק אם אתם באמת מתעניינים בענף באופן מקצועי ומעוניינים להתאמן שעות רבות גם בבית בזמנכם החופשי.

רכישת שולחן טניס. מה כדאי לדעת

כאשר מתכוונים לרכוש שולחן טניס שולחן, חשוב לדעת כמה דברים חשובים.

ראשית, כאמור לעיל, חשבו אם אתם רוכשים את השולחן לטובת תחביב בזמן הפנוי או לטובת אימונים מקצועיים. זה יעזור לכם לבחור את השולחן המקצועי ביותר במקרה הצורך, אבל לא להוציא הרבה מדי על שולחן מאד מתקדם שלא לצורך.

שנית, במקרים מסוימים קיימת משמעות ליכולת ההתקפלות של השולחן. בדרך כלל כל שולחן מתקפל, אבל לעיתים נחפש שולחן שמתקפל בצורה הכי קומפקטית, פשוט כדי שיהיה לנו מקום לאחסן אותו.

שלישית, קחו בחשבון את החומרים מהם עשוי השולחן, איכותם, עובי הפלטות והמסגרות, אפשרויות הגלגלים של השולחן ועוד. כל אלה משפיעים על איכות ועמידות השולחן, על נוחות המשחק ואפשרויות התמרון איתו בבית ובחצר.

לבסוף שימו לב גם לאחריות שאתם מקבלים על השולחן וגם כמובן למחיר. כאמור, כיום ניתן למצוא שולחן פינג פונג איכותי במחירים המתאימים כמעט לכל אחד. כדאי גם לקבל המלצות של חברים לגבי הפירמות של השולחנות המומלצים.

נכתב על ידי: admin פורסם ב: תאריך יצירה: 2015-01-20 צפיות: 3927 תגובה: 0
תגיות: שולחן טניס שולחן פינג פונג

בלוגים קשורים בתגיות דומות

השאר תגובה

Captcha